June
13
23:00
Kids

Zdravega otroka Stranke: To ni oksimoron, Mamas.

Jsme všichni obeznámeni s cukrem rád oslavy narozenin a svědí-smutný neštovice stran.Ale my jsme nadšeni o možnosti hostování zdravého stranu dítě, které dělá maminky, děti, a lékařů šťastné.

Zdravé dítě strany na chladném Mom Picks

Pokud nejste dosud obeznámeni s zdravé dítě, zdravý svět, to začalo, když Nancy a Jim Chuda hledali odpovědi na jejich dcery Colette tragické smrti z non-dědičné formy rakoviny a stanovených toxinů v oblasti životního prostředíbyly na vině.Rodiče se setkali s ekologickými skupinami, celebrity, a vládními úředníky na ochranu dětí před ničivými účinky toxických látek v životním prostředí.

Jsou zodpovědní za tun snadné úsilí, které vám pomohou zapojit nebo prostě vzdělávat sami, aby se vaše děti bezpečnější.A teď máme rádi toto nové: Podpis až hostit zdravé dítě stranu to května.

Za 25 dolarů dar na úhradu dopravu, budou se vám zašleme informativní DVD a velký Ol 'krabici bezpečných a zdravých vzorků výrobků.Pak můžete pozvat deset rodin se k zobrazení DVD a podělit se o občerstvení a čistící prostředky s

ostatními rodiči a dětmi.Mají dokonce stránku s zdrojů strany, včetně obrazu Evite, hosting brožury, a tipy velkých stran.

Teď samozřejmě to není pro každého.Přemýšlíme to jako druh get-společně pro přátele se děti příliš mladý na to, soustředit se na DVD-nebo možná lépe, pro doplnění dost starý na péči a možná přijít s snaze pomoci.Je zřejmé, 4 letá nemusí sedět v přední části videa učení o GMO.

Pokud váš Facebook krmivo je minové pole maminky rozzlobených o těch GMO, umělých barviv, dětství alergií, a nevysvětlených nemocí a poruch, víte, kdo jste, tato strana je přesvědčivý způsob, jak rozšířit znalosti a pomoci převzít vlastnictví řešení,

Naše děti mohou milují cukr highs dostanou z oslavy narozenin, ale jednoho dne, budou děkuji vám za pomoc učinit svět bezpečnější místo pro ně hrát.- Delilah

Pro více informací, navštivte zdravé dítě, zdravý svět, kde se můžete přihlásit až hostit zdravé Party dítě.