June
29
23:01
Kids

Redbox vam pomaga prihraniti denar za pokovko

Redbox Video požičovňa kiosk ISTE, JE TU žiadny nedostatok spôsobov, Ako SI prenajať filmskih dnes; nech idete v obchode, prostredníctvom poštovej služby, alebo dokonca streaming cez internet.Napriek tomu, 'Tis sezóny dbať na k, kde JE každý cent deje, takžemožno JE NA primeru vyskúšať Redbox, ktorý JE kiosk na BAZE 1 Dolar movie-požičovňa.

V podstate, môžete si objednať film on-line, potom SI JU neke vyzdvihnúť v kiosku, General proti reťaziach ako Kroger Walgreens.Ale samozrejme, uistite sa, že JE TU Este jedna vo vašom okolí, než sa prihlásite na. (TAM sú 50 v Atlante, kde bývam) Voľba Film nie JE masívna, ale, da JE CELKOM Aktualne ih možnosťami teraz Patri Up, Julie & amp.amp; Julia , Harry Potter & amp;amp; Half Blood Prince .

Ale môže za naozaj byť tak lacné, ako 1 $ / filmu? V skutočnosti, Je na Este lepšie, tam JE stály Prudu zľavnených kódov dostupných z webov, ako JE napríklad Inside Redbox, ich využitie znamená, že ste skutočne dostať nájomnéZA zadarmo .To nemusí premeňte sa milionárom, alebo niečo, ale určite

naplní improvizovaný-družina-movie-nočné medzeru bez vyprázdnenia peňaženky. -Mir

Najdi kioskov vo vašom okolí, dozvedieť sa viac na Redbox.com.